gtag('config', 'AW-10956108545');
toz boya kabini

Toz Boya Kabini

Firmanızın her türlü ihtiyacını karşılamak için

Toz boya kabini, uygulamalarında çeşitli avantajlar sundukları için günümüzde esas olarak endüstriyel ortamda kullanılmaktadır.

İster yeni bir kabin, yada mevcut kabinin revizyonu, başka bir yere taşınması gibi işlemleriniz için benden destek alabilirsiniz.

Hem Türkiye’de hem yurt dışında ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlayabilirim.

Uzun yıllardır toz boya kabini ve sprey hatlarının hem imalat, hem montaj konularında çalışmış firmalar ve bu firmaların tedarikçileri ile ihtiyacınız olan her türlü toz boya tesisini çok daha iyi fiyata oluşturabiliriz.

En iyi firmalardan, profesyonel sistemleri en iyi fiyata satın alabilirim. Montaj süreçlerinizi sizin adınıza takip eder.

kusursuz bir vaziyette teslim alırım.

Böylelikle Böylelikle hiç risk almadan en iyi fiyata en iyi ürüne sahip olursunuz.

Neden Toz Boya Kabini

  • Daha düşük atık toz bertaraf maliyetleri
  • Solvent emisyonlarının olmaması sayesinde daha düşük çevresel etki
  • Püskürtülmüş tozu geri kazanma ve yeniden kullanma fırsatı sayesinde daha az atık
  • Sıvı boyadan daha kolay elle uygulama
  • Sıvı boyanın kuruma süresine kıyasla daha kısa pişirme süresi
  • Boya depolama ile ilgili çevresel sorun olmaması
  • Sistemin daha düşük maliyeti
  • Daha yüksek verimlilik

Bununla birlikte, sıvı boyadan farklı olarak, toz kürleme için 170°C’de 20 dakika veya 200°C’de 10 dakika olmak üzere yüksek sıcaklıkta bir fırın kullanmak gereklidir ve ayrıca tüm bileşenler ve malzemeler tozla kaplanamaz (örn. yüksek sıcaklıklara tolerans göstermeyen monte edilmiş parçalar veya malzemeler).

Boyahane Danışmanınız olarak, işletmenizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, hızlı ve esnek kaliteli toz boya uygulaması sağlamak için sizi optimum seçime yönlendirecektir.

Toz boya tesisi

Boyalı ön yalıtımlı panel duvarlar ve çatı ile gömme LED lambalardan oluşmaktadır. Paneller her türlü alan ihtiyacına ve istenilen ölçüye uyum sağlamak için metal doğrama ile desteklenmiş ve modüller halde monte edilmiştir.

Ayrıca, tabanca kullanılmadığında emme duvarının emişini kesen ve böylece önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayan havalandırmaya atanan bir elektrostatik tabanca desteği’de vardır .

Ön yalıtımlı duvarlar ve çatı, özünde ses yalıtımlıdır ve kabin dışında akustik yalıtım sağlar. Emme duvarının iç kısmı ve özellikle basınçlı hava tankı ve kartuşları alanı da güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için, gürültüyü en aza indirmek için özel ses yalıtım panelleri kullanılarak monte edilmiştir. Filtre kartuşlarının verimliliği, herhangi bir anormalliği bildiren, fark basınç anahtarı tarafından sürekli olarak izlenir.

İsteğe bağlı olarak, örneğin yazın tesis dışına, kışın hangarın içine iletmek için çıkan havanın bir by-pass sistemi kurulabilir ve böylece önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlanır. İkinci durumda, tesis içindeki havanın kalitesini değiştirmemek için tozun %99,95’ini tutabilen HEPA tutucu filtrelerle bir filtreleme aşamasının daha eklenmesi gerekecektir .

İç kabin havalandırması , operatörlerin sağlığı ve kaliteli bir sonuç için gereklidir. Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun havalandırma tipini belirlemek ve size en iyi tavsiyeyi vermek için, işleyeceğiniz parça türlerini (şekil, ağırlık, malzeme, üretim hızı) dikkatle değerlendirecektir.

ETİKET BULUTU

toz boya kabini

toz boya kabini

toz boyama kabini

boyahane tesisleri

boya tesisi

toz boya fırını

boyama fırını

boya  kabini

toz boya fırını imalatı, boyama holü, toz boya tesisi, boya tesisi yapan firmalar, boyama tesisi, toz boya kabini, toz boya fırını,
toz boyama fırını, boyahane fırını, boyahane tesisi, boyama kumlama, toz boya kabini, boya fırını, toz boya fırını,
boya kabinleri, boya fırını, boya fırınları, oto toz boya kabini, araç toz boya kabini, araç boya fırını, toz boya kabinleri,
mobilya boya fırını, endüstriyel toz boya kabini, mobilya toz boya kabini, Toz Boya Tesisi, Boya Robotu, robotlu boya sistemleri,
robot sistemli boya, toz boya robotu, plastik kabin,
ankarada toz boya kabini, toz boyama kabini, en iyi toz boyama kabini, toz boya kabini, toz toz boya kabini, kabin ankara, ankarada kabin yapan firmalar,
toz boya fırını fiyatları
toz boya fırını nasıl yapılır
ikinci el statik boya fırını
plastik kabin
toz toz boya kabini
toz boya fırını filtreleri
toz boya tesisi
yaş boyama tesisi
su perdeli toz boyama kabini
toz boya filtresi
endüstriyel toz boyama tesisleri

toz boyama kabini bursa
toz boyama kabini istanbul
toz boyama kabini eskişehir
toz boyama kabini konya
toz boyama kabini izmir
parça boyama tesisi
askeri boyama tesisi
treyler boyama tesisi
jant boyama tesisi
kateforez tesisi

Şİmdi Ara