Toz Boya Kabini

0
3670
toz boya kabini
toz boya kabini

Firmanızın Her Türlü ihtiyacını Karşılamak Için

Plastik Toz Boyama kabini Krom toz boya kabini uygulamalarında çeşitli avantajlar sundukları için günümüzde esas olarak endüstriyel ortamda kullanılmaktadır.

İster yeni bir toz boya kabini ve spray yıkama hattı, yada mevcut toz boya hattı nın revizyonu, başka bir yere taşınması gibi işlemleriniz için bizden destek alabilirsiniz.

Hızlı renk değişimi için ve boya sarfiyatını en aza indirmek için Plastik toz boya kabini içinde biz araya bilirsiniz.

Hem Türkiye’de hem yurt dışında ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlayabiliriz.

Plastik Boyama Kabini

Uzun yıllardır toz boya kabini ve sprey hatlarının hem imalat, hem montaj konularında çalışmış firmalar ve bu firmaların tedarikçileri ile ihtiyacınız olan her türlü Elektrostatik toz boya kabinleri çok daha iyi fiyata oluşturabiliriz.

En iyi firmalardan, profesyonel sistemleri en iyi fiyata satın alabiliriz.

Böylelikle Böylelikle hiç risk almadan en iyi fiyata en iyi ürüne sahip olursunuz.

Neden Toz Boya Kabini

  • Daha düşük atık toz bertaraf maliyetleri
  • Solvent emisyonlarının olmaması sayesinde daha düşük çevresel etki
  • Püskürtülmüş tozu geri kazanma ve yeniden kullanma fırsatı sayesinde daha az atık
  • Sıvı boyadan daha kolay elle uygulama
  • Sıvı boyanın kuruma süresine kıyasla daha kısa pişirme süresi
  • Boya depolama ile ilgili çevresel sorun olmaması
  • Sistemin daha düşük maliyeti
  • Daha yüksek verimlilik
toz boya kabini

Bununla birlikte, sıvı boyadan farklı olarak, toz kürleme için 170°C’de 20 dakika veya 200°C’de 10 dakika olmak üzere yüksek sıcaklıkta bir fırın kullanmak gereklidir ve ayrıca tüm bileşenler ve malzemeler tozla kaplanamaz (örn. yüksek sıcaklıklara tolerans göstermeyen monte edilmiş parçalar veya malzemeler).

Boyahane Danışmanınız olarak, işletmenizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, hızlı ve esnek kaliteli toz boya uygulaması sağlamak için sizi optimum seçime yönlendirecektir.

Toz Boya Tesisi

Boyalı ön yalıtımlı panel duvarlar ve çatı ile gömme LED lambalardan oluşmaktadır. Paneller her türlü alan ihtiyacına ve istenilen ölçüye uyum sağlamak için metal doğrama ile desteklenmiş ve modüller halde monte edilmiştir.

Ayrıca, tabanca kullanılmadığında emme duvarının emişini kesen ve böylece önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayan havalandırmaya atanan bir elektrostatik tabanca desteği’de vardır .

Ön yalıtımlı duvarlar ve çatı, özünde ses yalıtımlıdır ve kabin dışında akustik yalıtım sağlar. Emme duvarının iç kısmı ve özellikle basınçlı hava tankı ve kartuşları alanı da güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için, gürültüyü en aza indirmek için özel ses yalıtım panelleri kullanılarak monte edilmiştir. Filtre kartuşlarının verimliliği, herhangi bir anormalliği bildiren, fark basınç anahtarı tarafından sürekli olarak izlenir.

İsteğe bağlı olarak, örneğin yazın tesis dışına, kışın hangarın içine iletmek için çıkan havanın bir by-pass sistemi kurulabilir ve böylece önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlanır. İkinci durumda, tesis içindeki havanın kalitesini değiştirmemek için tozun %99,95’ini tutabilen HEPA tutucu filtrelerle bir filtreleme aşamasının daha eklenmesi gerekecektir .

İç kabin havalandırması , operatörlerin sağlığı ve kaliteli bir sonuç için gereklidir. Şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun havalandırma tipini belirlemek ve size en iyi tavsiyeyi vermek için, işleyeceğiniz parça türlerini (şekil, ağırlık, malzeme, üretim hızı) dikkatle değerlendirecektir.

tam otomatik toz boya tesisi

Toz Boya Tabancası

Elektrostatik toz boya kabinleri için, toz boya tabancaları ve ekipmanları satışı, toz boya robotları, farklı kalınlıklar için boya tabancası ve ekipmanları satışı içim bize ulaşabilirsiniz.

Toz boya tabancası ve ekipmanları