Kumlama kazanı fiyatı

0
152
kumlama kazanı fiyatları
kumlama kazanı fiyatları

Kumlama kazanı fiyatı, kumlama kazanı fiyatları,

Piyasada bir çok yerli ve yabancı marka kumlama kazanı ve ekipmanı bulunmakta. Kumlama kazanı seçiminizi nasıl yapacağınızı biliyor musunuz?

En çok merak edilen şey fiyatlar Tam takım set fiyatları 1.800 Euro ila 3.000 Euro arasında

Kumlama Kazanı fiyatı fiyatları yazımızı mutlaka okuyun

Her türlü kumlama kazanı ihtiyacınızı bizden tedarik edebilirsiniz?

Bir kumlama kazanında neler olmalı Peki bu fiyat farkı nedir. Siz bu farkı ödemeli misiniz?

200 Lt kumlama kazanı, 20 mt kumlama hortumu, otomatik tetik ve ekipmanları, Nozul ve tutacağı, tüm bağlantı ekipmanları personel hava filtresi ve temiz hava kartuşu, hava hortumları Kumlama kıyafeti ve başlığı güderi eldiven,

1800, Euro 2050 Euro aralığında olan kazanlar yerli imalat kazanlar olup, ekipman kaliteleri düşük

Hortum boyları kısa ve bazen başlık, otomatik tetik, personel hava filtresi dahil olmayabiliyor. Bu fiyat aralığında ne aldığınıza nelerin dahil olduğuna dikkat etmelisiniz. Bu fiyat aralığındaki bazı ürünlerin kullanım süreleri de çok uzun ömürlü değil. Kazan ömürleri uzun olsa bile üzerindeki ekipmanlar 1. yıl sonunda değişmek zorunda kalabiliyor.

2050 Euro 2750 Euro aralığında olan kazanlar yerli imalat kazanlar olup ekipman kalitesi yüksek veya ithal olan kazanlar.

Bu fiyat aralığındaki kazanlar CE belgesine de sahip oluyor. hortum boyları 20 mt ve genelde eksiksiz bir takım seçeneği sunuyorlar. Kumlama kazanı altındaki kum valfleri ise sıradan bir küresel valf değil özel kum valfleri bulunuyor bu bölgeler çok kolay aşınır kum valfi önemlidir.

kuresel-vanalarcontractor svg vanafabrikabks svf vana

Kumlama Başlığı en önemli aparattır, ve ciddi bir fiyat farkı oluşturur. Kaliteli bir başlık personele uzun süreli çalışma imkanı ve uzun ömür sunar.

fabrikabks nova kumlama başlığıkumlama başlığı

Kumlama tetiği ve otomatiği, kumlama valfleri de kalitede ve yapıda farklılık gösteren unsurlardır. Bu aralıkta bu kalitedeki ürünler çoğu endüstri için yeterlidir. ve tercih edilmelidir.

2750 Euro 3500 Euro ve üstü aralığında olan kazanlar ağırlıkla ithal olan kazanlar yada gerekli sertifikasyonlara sahip ithal ekipmanlı yerli kazanlardan oluşur, Özellik ithal olanlarda kumlama kıyafeti başlığı personel hava filtresi eksik olabiliyor. satın alımlarda bunlara dikkat edilmeli